Saunaelamused Urumarja Saunalaagris

Tule sauna

Tule katsu sauna võimu ja väge Pärnumaal, Urumarja külas, uhiuues saunalaagris. Pakette leiad allpool.

Huvi korral võta ühendust e-maili info@saunamees.eu või telefoni 53 433 666 teel.

Kõikide pakettide sisse kuuluvad:

 • ühekordsed sussid, et õues oleks mugavam liikuda;
 • joogivesi, et taastada oma organismi veebilanssi peale aktiivset higistamist;
 • tervislikud snäkid.

Teil on ka alati võimalik võtta lisaks omad joogid ja snäkid kaasa.

Kümblustünni kõrval on olemas terrass, kus saab ilusa ilma korral grillida või lihtsalt päikese käes mõnuleda.

 

Saunaprotseduur „Turi pehmeks”

See on eriti VIP saunaprotseduur, mis algab loomulikult korralikus, kuumas saunas, kus saunamees need kõige suuremad murekohad välja pinnib.

Saunamees räägib mõned lood saunakommetest ja õpetab vihtlemise ja leilitamise nippe, mida kaaslaste peal kohe järele saab katsetada. Käime vahepeal värsket õhku ja väevett nautimas ja siis jätkame tulistel teemadel koos kõva leili ja korraliku vihaga.

Selles etapis võtab saunamees kliendid ükshaaval saunalavale, kus toimub lihase kuumutamine ja vihatöötlus. Kui lihas on juba soe ja pehme, liigume jurtasse, massaažilauale või -matile ja sõtkume, vanutame ja venitame kõik jonnakad pinged ja kurnava depressiooni kerest välja.

Tulemus võtab kindlalt mitme esmaspäeva jagu stressi vähemaks. Saunamehe ausõna selle peale!

 • Kestvus: 2 – 6 tundi (kestvus sõltub grupi suurusest)
 • Inimeste arv: 2 kuni 5 inimest
 • Hinnas sisaldub: Saunatamine koos professionaalse saunamehega, vihtlemine, massaaž, ühekordsed sussid, vesi, tervislik snäkk.

Massaaž ilma saunata

Massaaž on parim meetod pingete maandamiseks, enesetunde tõstmiseks ja valutavate lihaste lõõgastamiseks. Tihti on massaaž parim ravim tänapäeval nii laialt levinud Stressi vastu. Massöörina on minu ülesanne koostöös kliendiga valida sobivaimad tehnikad ja parimad võtted ning otsida üles need kõige “magusamad” kohad, mis probleeme valmistavad.

Kui te ei kannata kuuma ja ei taha saunalavale minna, siis on võimalik tulla ka ainult massaažile. Sel juhul me lihtsalt ei pane sauna ja kümblustünni kütte.

 • Hind: 35 € / 1 tund / 1 inimene

 

Saunarituaalid ja saunaõhtud (ilma protseduurideta)

Saunarituaalid on mõeldud kas eraldiseisva teenusena (paaridele või gruppidele) või saunaõhtute juurde, programmi lisana.

Saunarituaal kujutab endast Eesti vanarahva traditsioonide kohast saunatamist saunamehega, koos saunalaulude, saunamanade ja rituaalsete toimingutega.

Tüüpiline saunarituaal kestab 1 kuni 3 tundi, mille jooksul käiakse vaheldumisi leiliruumis leili võtmas ja leilivõttude vahepeal eesruumis või õues jahtumas.

Eraldi tellimisel viime saunarituaali raames läbi ka saunakeskseid riituseid, mis mõeldud tähtpäevadeks nagu pulmad või tüdrukute/poissmeeste õhtud, kus rituaalsetel toimingutel on kandev roll. Sellisteks rituaalseteks toiminguteks võib näiteks olla rebasesabaga vihtlemine peigmeheõnne toomiseks, keriselt õnne palumine või muud tähtpäevakesksed või üldised talitused. Riitused on väga kliendikesksed.

Saunaõhtu teenus on mõeldud suurematele seltskondadele. Teenuse sisuks on saunaõhtu programmiga täitmine, et see ei kujuneks järjekordseks, tüüpiliseks läbuks. Lisaks eelpool nimetatud saunarituaalidele kuuluvad saunaõhtu juurde kindlasti ka seltskonnamängud ja saunalaulud.

Selgitame välja kliendi soovid ja vajadused, paneme paika programmi ning varustame Teie saunaõhtu professionaalse, sõnaosava ja seltskondliku õhtujuhi ehk saunamehega, kes rahva käima tõmbab ja ürituse läbi viib.
Kokkuleppel on saunaõhtule võimalik kutsuda ka saunaneiud, kes aitavad vihelda ja tuju üleval hoida.

Lisaks võib tellida ka soojaks köetud mõnusa kümblustünni, kus peale sauna ja sauna ajal mõnusalt lõõgastuda.

 • Kestvus: 2-4 tundi
 • Inimeste arv: kuni 10 inimest
 • Hind kahele: 100 € (~2 tundi)
 • Hind 3-5 inimesele: 160 € (~3 tundi)
 • Hind 6-10 inimesele: 300 € (~4 tundi)
 • Hinnas sisaldub: Saunatamine koos professionaalse saunamehega, ühekordsed sussid, vesi, tervislik snäkk.
 • Soojaks köetud kümblustünn lisatasu eest: 100 €.

NB! Saunaneiud on võimalik üritusele kaasata lisatasu eest ja eraldi kokkuleppel!
NB! Rituaalide juurde võib eraldi tellida ka saunaprotseduure.

Saunaprotseduur „kerge leil“

See protseduur on mõeldud juurde tellimiseks saunarituaalile või eraldi teenusena seltskonnale, kes tahab natuke aimu saada, mida head teeb kehale saunaprotseduur. See on personaalne saunatiiruke koos saunamehega, paar mehist matsu vihaga turja pihta ja sellele peale törts turja mudimist. Pärast on keres kohe selline mõnus ja pehme tunne.

 • Kestvus: 20 min / inimene
 • Inimeste arv: 1
 • Hind: 12 € / inimene (pakutakse ainult saunaõhtu või saunarituaali juurde või eraldi kokkuleppel seltskonnale)