Kontakt ja asukoht

Meie asume Pärnumaal, Tori vallas, Urumarja külas.

Kui kasutate Waze app-i on asukoha leidmine imelihtne, lihtsalt sisestage sihtkohaks „Urumarja saunalaager” ja Waze toob teid otse jurta ukseni.

Google-s on meie asukoht küll olemas – samuti otsides Urumarja Saunalaagrit – aga see ei näita meie sissesõiduteed täpselt. Tegelik sissesõidu tee asub veidi teise koha peal kui Google soovitatu.

  • Tulles Pärnu poolt jõuate ca. 2,5km peale Sindi linnapiiri 70 km/h tsooni. Võtke kiirus maha, sõitke üle Kurina jõe silla ja umbes 350 m pärast, lauge kurvi keskel tuleb sissepööre Urumarja Saunalaagri territooriumile paremale. Seal on sinise helkuriga teemärgistuspost. Tee ääres on meil postkast koos vastava sildiga. Pöörake kruusateele ja sõitke läbi hekis oleva ava ning oletegi õiges kohas!
  • Tulles Tori poolt soovib GPS pöörata veidi varem. Sõitke umbes 250 m edasi ja pöörake vasakule Urumarja Saunalaagri territooriumile. Tee ääres on meil postkast koos vastava sildiga. Pöörake sisse ja oletegi õiges kohas!

Heki taga on parkla, ja sealt edasi läheb kitsas kruusatee Jurtani. Sõita on umbes 300m. Võib ka auto heki juurde parklasse jätta ja viimase otsa jalutada, nautimaks suvist linnulaulu või talvise looduse idülli.

Võta meiega ühendust